asystent działu handlowego

Delta-Tech Sp. z o.o.

30-718 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie administracji handlowej w języku polskim i angielskim. Obsługa projektów marketingowych. Przygotowywanie ofert. Pomoc przy planowaniu i koordynowanie pracy pracowników działu. Obsługa programów biurowych w tym programu typu CRM. Uwaga: bardzo ważna jest realna znajomość języka angielskiego, okolice B2. Zdecydowana większość naszych dostawców to przedsiębiorstwa zagraniczne.

Wymagania

Realna znajomość języka angielskiego, reszty można się nauczyć. przy życzliwej pomocy kolegów. :)

Prezentacja firmy

Projektowanie i wyposażanie przemysłowych obiektów pralniczych. E... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat