Asystent Działu Handlowego (staż)

Semcore

60-740 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SEMCORE s.c. poszukuje osoby, która docelowo zajmie samodzielne stanowisko Asystenta Działu Handlowego. Nie oczekujemy bogatego doświadczenia. Zależy nam jednak na osobach, które chcą się sporo nauczyć i są gotowe mocno zaangażować się we współpracę, na poczet przyszłego sukcesu.

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: 07/2015/ILC/A

Zakres obowiązków:
wyszukiwanie branż, do których firma może skierować swoją ofertę;
budowanie baz kontaktów dla wyszukanych branż;
wykonywanie pierwszych kontaktów handlowych;
„wyłapywanie okazji” z rynku;
analiza ofert współpracy dla firm z branży marketingu internetowego, publikowanych na różnego rodzaju platformach wymiany handlowej.

Oferujemy:
wynagrodzenie;
doświadczenie zawodowe;
dostęp do niezbędnych narzędzi pracy;
zaświadczenie o odbyciu stażu i referencje;
możliwość stałego zatrudnienia na stanowisku asystenta działu handlowego lub specjalisty ds. sprzedaży.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

umiejętność skutecznego wyszukiwania informacji w internecie;
swoboda w poruszaniu się w środowisku internetowym oraz obsłudze arkuszy kalkulacyjnych;
kreatywność w poszukiwaniu informacji;
zainteresowanie tematyką biznesową, szczególnie marketingiem internetowym;
umiejętność logicznego myślenia i zdolności analityczne;
tak zwany „zmysł biznesowy”;
wysokie zdolności interpersonalne;
łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
samodzielność, odpowiedzialność, perfekcyjna organizacja pracy;
znajomość podstawowych technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Do ustalenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management