Opis stanowiska pracy

POLCAR to polska firma działająca od 30 lat w branży motoryzacyjnej

Wszystkim, którzy są gotowi dołączyć do nas ze swoim entuzjazmem, oferujemy ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Asystent działu eksportu

Miejsce pracy: Wólka Kosowska k/Warszawy

Opis stanowiska:

Wsparcie pracowników działu eksportu w obszarze przygotowywania ofert, katalogów oraz dokumentacji handlowej. W miarę rozwoju, monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych zagranicznych kontrahentów firmy i udział w międzynarodowych targach motoryzacyjnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie atutem.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Konsekwencja w osiąganiu celów
  • Orientacja na rozwój osobisty
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • Gotowość do międzynarodowych podróży służbowych.
  • Zainteresowanie motoryzacją będzie atutem
  • Dogodne miejsce zamieszkania (dojazd ok. 30 min z płd. części Warszawy)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bieżących i udział w pozyskiwaniu nowych klientów eksportowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Opracowanie raportów i analiz sprzedaży
  • Dobór narzędzi promocyjnych i marketingowych do specyfiki rynku zagranicznego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia w zakresie prowadzenia rozmów biznesowych
  • Szkolenia w zakresie negocjacji
  • Szkolenia asortymentowe
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci, bożonarodzeniowe karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe)

Dodatki pozapłacowe:

  • Dofinansowanie posiłków
  • Dostęp do programu MultiSport na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Firma Polcar jest importerem i dystrybutorem części samochodowych, jedny... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka