Opis stanowiska pracy

Western Energy Consulting jest firmą doradczą skupiającą się na zagadnieniach istotnych dla sektora energetycznego. W centrum naszego zainteresowania znajdują się obszary związane m.in. z odnawialnymi źródłami energii, efektywnością energetyczną, kogeneracją i trójgeneracją.

Posiadamy doświadczenie we współpracy zarówno z partnerami instytucjonalnymi ( np. Polskie i Słowackie Ministerstwo Gospodarki, Federalna Agencja Środowiska z Niemiec), organizacjami międzynarodowymi ( Association of Issuing Bodies, RECS International, Observ’ER, EUROPEX), jak i partnerami korporacyjnymi.

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystent Dyrektora będzie odpowiedzialna za:

  • wspieranie dyrektora w codziennych obowiązkach
  • kontakt z wykonawcami i podwykonawcami
  • prowadzenie bieżącej korespondencji
  • kontakt z prelegentami współpracującymi z firmą

Oferujemy:

  • pracę na 1/2 etatu z możliwością przejścia na cały etat
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju
  • pakiety socjalne
  • pracę w centrum Wrocławia

Wymagania

Wymagania:

  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku- WARUNEK KONIECZNY
  • skrupulatność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • komunikatywność, właśna inicjatywa i zaangażowanie
  • otwartość i umiejętność budowania relacji
  • wysoki poziom kultury osobistej

Prezentacja firmy

Western Energy Consulting jest firmą doradczą skupiającą się na zagadni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa