Asystent ds. zakupów z j. hiszpańskim

Workforce Logiq

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Obsługa i wsparcie zagranicznych klientów wewnętrznego działu zakupów firmy
  • Przygotowanie zestawień, raportów, zapytań ofertowych z wykorzystaniem pakietu MS Office
  • Wsparcie realizacji projektów w ramach działu zakupów

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla dużej, stabilnej organizacji, czołowego pracodawcy w województwie kujawsko-pomorskim
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (kompetencje językowe, techniczne, uczestnictwo w szkoleniach)
  • Długoterminową współpracę

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego na poziomie minimum B2
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat