ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY

JM elektronik Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Jesteśmy firmą działającą od niemal 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji rozwiązań w obszarze półprzewodników i komunikacji bezprzewodowej, industrial IT, LED lighting oraz kontraktowej produkcji elektroniki.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.
Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą,
które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby Klientów i prowadzonych projektów rekrutujemy do naszego nowo otwartego biura w Gdańsku na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
www.jm.pl

Główne zadania:

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w bieżących zadaniach (ofertowanie, rejestracja i potwierdzanie zamówień, fakturowanie)
  • Terminowa realizacja zamówień sprzedaży
  • Telefoniczny kontakt z klientami (B2B)
  • Prowadzenie korespondencji handlowej
  • Koordynowanie pracy Działu Sprzedaży w zakresie obiegu dokumentów oraz prawidłowej komunikacji pomiędzy pracownikami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Zainteresowania techniką i/lub elektroniką bądź wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy przycisk: