Asystent ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Bank Spółdzielczy w Sztumie

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Bank Spółdzielczy w Sztumie zaprasza do składania ofert na stanowisko:

w Oddziale Banku w Gdyni

Dane dotyczące stanowiska:

miejsce pracy: Gdynia, ul. Łużycka 10,

stanowisko: asystent ds. sprzedaży produktów bankowych,

zadania podstawowe dla stanowiska: czynności związane ze sprzedażą produktów bankowych,

data rozpoczęcia pracy: październik 2018 r.

okres zatrudnienia: umowa na czas określony,

wynagrodzenie: 3.500 zł brutto w zależności od kwalifikacji kandydata + prowizja od sprzedanych produktów bankowych.

Wymagania dotyczące kwalifikacji i doświadczenia zawodowego kandydata:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie zawodowe – min. 1 rok pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą produktów bankowych.

Oferty można wysyłać na adres: Bank Spółdzielczy w Sztumie, 82-400 Sztum, ul. Mickiewicza 36 lub przesłać za pomocą opcji "Aplikuj". Oferty można składać do 10 października 2018 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bank Spółdzielczy w Sztumie (zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Słowa kluczowe: asystent da. sprzedaży, doradca. ds sprzedaży, młodszy specjalista ds. sprzedaży, produkty bankowe, doradca klienta, finanse, produkty finansowe, bank,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta