Asystent ds. sprzedaży - płatny staż

INNOVATIVE GROUP Sp. z o.o.

01,381 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w branży IT? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje jako handlowiec w tym sektorze? Zgłoś się do nas na płatny staż z możliwością umowy stałej!

Oczekujemy:

- studenta dyspozycyjnego w dni powszednie,

- znajomości excel,

- podstawowych umiejętności w zakresie serwisowania komputerów,

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- umiejętności pracy wielozadaniowej,

- sumienności oraz staranności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Obowiązki:

- podstawowe serwisowanie sprzętu komputerowego oraz przyjmowanie zleceń serwisowych,

- pozyskiwanie Klientów / kontakty handlowe (e-mail, telefon) w zakresie nowoczesnego sprzętu IT,

- przygotowywanie ofert handlowych,

- monitoring aktualnej bazy przetargowej oraz selekcja ofert.

Oferujemy:

- 3-miesięczny płatny staż - 700zł netto/mc oraz możliwość nabycia doświadczenia zawodowego,

- dla najlepszych, po odbyciu stażu, możliwość stałego zatrudnienia wraz z atrakcyjnym systemem premiowania,

- przekazanie cennej wiedzy z zakresu sprzętu IT,

- szkolenie w zakresie sprzedaży, przygotowywania ofert, rozmów handlowych,

- dostęp do niezbędnych narzędzi - laptop, telefon,

- godziny pracy 8:00 - 16:00 od pn do pt.

Prezentacja firmy

Organizator wydarzeń branżowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi