Asystent ds. sprzedaży internetowej

Gurur Tekstil Polska Sp.z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Gurur Tekstil Polska to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży markowego obuwia i tekstyliów. Działamy na rynku od kilku lat, zależy nam na ciągłym rozwoju. Tworzymy zgrany, młody zespół, co przekłada się na przyjazną atmosferę w pracy pozbawioną stresu.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent ds. sprzedaży internetowej

Opis stanowiska:

Koordynowanie sprzedaży na portalach eBay oraz Amazon: przygotowywanie i wystawianie ofert,
Weryfikacja cen i oferty produktowej,
Wprowadzanie nowych funkcji, planowanie strategii marketingowej i cenowej na danym rynku,
Współpraca z działem analiz i zakupów,
Monitoring i analiza działań konkurencji,
Raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

Znajomość platform sprzedażowych e-bay, amazon lub allegro,
Umiejętności analityczne,
Znajomość/zainteresowanie rynkiem e-commerce,
Umiejętność sprawnego planowania swoich zadań oraz czasu pracy,
Dobra znajomość pakietu Office w tym Excel,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań,
Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Prezentacja firmy

Gurur Tekstil Polska to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie