Asystent ds. sprzedaży i rozwoju

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami;
  • Pozyskiwanie Klientów zagranicznych;
  • Składanie ofert;
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju firmy;

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego i angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży;
  • Mile widziane osoby z niewielkim doświadczeniem zawodowym w przypadku bardzo dobrej znajomości języka francuskiego;
  • Sumienność i proaktywność w wykonywaniu obowiązków zawodowych;
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji na wysokim poziomie;
  • Pozytywne nastawienie i otwartość na nowe doświadczenia;
  • Chęć pracy z wykorzystaniem języka obcego;

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • dobrą atmosferę w pracy,

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży meblarskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź- centrum

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.