Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta

Mart's

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do działu sprzedaży! Chcesz uczestniczyć w projektach realizowanych dla międzynarodowych marek i firm? Dołącz do naszego zespołu.

Zadania
 - rozpoznawanie potrzeb i przygotowywanie indywidualnej oferty dla Klientów
 - doradztwo oraz udzielanie informacji na temat oferty
 - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy
 - pracę na pełny etat
 - możliwość rozwijania własnych pomysłów
 - dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
 - przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole

Wymagania

 - prawo jazdy
 - kreatywność, optymizm i poczucie humoru
 - doświadczenie w obsłudze klienta
 - zaangażowanie w pełnione obowiązki
 - umiejętność pracy w zespole
 - mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w produkcji ekologicznych tore... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi