Opis stanowiska pracy

 O nas

Swoje doświadczenie w branży paszowej, nawozowej i chemicznej budujemy od 1992 roku. Produkujemy dodatki paszowe, nawozy i związki chemiczne, których celem jest wydobycie z natury tego, co najlepsze. Z tego względu w naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę produktów opartych o najnowsze rozwiązania biotechnologii, w szczególności wysokiej klasy chelatów.

Firma Arkop szybko stała się synonimem wysokiej jakości, którą uzyskaliśmy nie tylko dzięki współpracy z uczelniami i placówkami naukowymi, lecz również wprowadzając innowacyjne rozwiązania technologiczne w oparciu o własne badania i doświadczenia. Działania te zaowocowały gamą produktów sprawdzonych i skutecznych. Obecnie współpracujemy z Klientami z całego świata.

 Co oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, w sympatycznym zespole, łączącą elementy marketingu nawozowego i paszowego oraz sprzedaży B2B czy też B2C, pozwalającą na wykorzystanie i poszerzenie nabytej na studiach wiedzy merytorycznej.

Do zadań asystenta ds. marketingu i sprzedaży, będzie należeć w szczególności:

* udział w opracowywaniu etykiet, materiałów reklamowych,

* współpraca w zakresie reklam/artykułów z prasą branżową, portalami internetowymi,

* opieka nad stroną internetową, m. in. aktualizacja strony internetowej, uzupełnianie informacji na stronie internetowej,

* organizowanie i koordynacja wyjazdów na targi, przygotowania stoisk wystawowych,

* organizowanie i koordynacja szkoleń branżowych dla rolników,

* uczestnictwo w targach i wystawach branżowych,

* opieka nad sklepem internetowym, wysyłka zamówień do klientów, aktualizacja oferty,

* udział w sprzedaży do rolnik, firm dystrybucyjnych – wyjazdy do klientów.

Proponujemy stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), możliwość awansu (specjalista ds. marketingu i sprzedaży) jak również efektywny system premiowania.

Wymagania

Poszukujemy osoby:

* kończącej studia lub która ukończyła jeden z następujących kierunków studiów – studia rolnicze (ze specjalizacją w nawożeniu, paszach), studia chemiczne, studia biotechnologiczne,

* ceniącej sobie ciekawą pracę, umiejącej pracować w grupie i chcącej rozwijać posiadaną wiedzę z zakresu rolnictwa,

* znającej j. angielski.

Prezentacja firmy

Swoje doświadczenie w branży paszowej, nawozowej i chemicznej bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja