Asystent ds. rozliczeń transportu międzynarodowego

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.Obecnie dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. ref.: SK/GR/ARTM/05/16
Miejsce pracy: Gdańsk Rudniki, ul. Elbląska 110

Wymagania:
- bardzo dobra, praktyczna znajomość komputera i MSOffice
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- preferowane wykształcenie wyższe
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- odpowiedzialność, sumienność
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

- terminowe fakturowanie usług
- zapewnienie realizacji celów budżetowych i jakościowych
- zapewnienie optymalnego procesu obsługi Klientów Kluczowych

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (ZUS, urlop)na okres ok. 6-9 miesięcy (później zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
- pracę w renomowanej firmie logistycznej
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Do przesyłanych aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.