Asystent ds rekrutacji- bezpłatna praktyka

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem bezpłatnej praktyki na stanowisku:

Nr ref: ARPB/WRC/2013

Opis stanowiska:

  • kompleksowe wsparcie konsultantów we wszystkich etapach prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • tworzenie baz danych
  • obsługa pracowników
  • bezpłatna praktyka w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie; mile widziani studenci
  • obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • komunikatywność
  • zainteresowanie branżą HR
  • mile widziane osoby uczące się dziennie/zaocznie
  • rzetelne podejście do powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia bezpłatnej praktyki w wymiarze 20-40 godz. tygodniowo

Oferujemy:

  • bezpłatną praktykę w wymiarze min. 20-40 godzin tygodniowo
  • elastyczny grafik odbywanych praktyk
  • możliwośc zdobycia cennego doświadczenia, przy ciekawych projektach
  • miłą atmosferę
  • różnorodność wykonywanych zadań

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.