Solventoir Sp. z o.o.

ASYSTENT DS. PRAWNYCH

Od: Solventoir Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

SOLVENTOIR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się obrotem i windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą kompleksową obsługę procesu egzekwowania tychże wierzytelności. Posiadając zaś uprawnienia detektywistyczne wspieramy cały proces obrotu wierzytelnościami i windykacji informacyjnie. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich wysoką skuteczność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w przygotowywaniu projektów pism, w tym pism procesowych, egzekucyjnych, umów, opinii i innych związanych z prowadzeniem bieżącej obsługi spraw procesowych
  • współprowadzenie spraw klientów biznesowych i indywidualnych
  • wsparcie administracyjne zespołu pracowników
  • monitorowanie płatności sądowych i komorniczych oraz przygotowywanie operacji finansowych
  • kontakt z sądami, urzędami oraz organami egzekucyjnymi

OCZEKUJEMY:

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • skrupulatności i odpowiedzialności za powierzone obowiązki
  • statusu studenta (preferowane osoby studiujące w trybie niestacjonarnym)

OFERUJEMY:

  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze windykacyjnym i prawnym
  • pracę w przedsiębiorstwie ukierunkowanym na stały rozwój
  • wyjazdy i eventy integracyjne
  • Happy Monday :)
  • pyszną aromatyczną kawę