Asystent ds. personalnych (staż płatny za pośrednictwem UP)

Logart

Smolna 38, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja rekrutacyjna Logart przyjmie na staż odpłatny osobę chcącą przygotować się do pracy w zawodzie Specjalista ds rekrutacji lub Specjalisty HR.
Zakres obowiązków zaplanowany na czas stażu:
1. uczestnictwo w realizacji projektów rekrutacyjnych dla firm logistycznych i produkcyjnych,
2. publikacja ogłoszeń, selekcja CV, korespondencja z kandydatami
3. uzupełnianie bazy danych
4. prowadzenie teczek personalnych.
Stypendium stażowe: ok 1000 zł netto. Czas stażu 6-8 miesięcy. Po stażu planowane jest zatrudnienie bezpośrednie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
zainteresowania zagadnieniami związanymi z rekrutacją, kadrami lub/ i płacami,
wysokiej kultury osobistej,
komunikatywności, dokładności i skrupulatności.
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Do przesłania CV zapraszamy przede wszystkim osoby spełniające warunki do odbycia stażu za pośrednictwem UP oraz osoby które mogą spełnić te warunki w nieodległej przyszłości.
(stażu nie mogą odbywać studenci studiów dziennych oraz osoby które w ostatnim czasie odbyły staż z UP).

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja