Opis stanowiska pracy

Asystent ds. marketingu

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych klientów, przy pomocy istniejących narzędzi i kanałów komunikacji,

- analiza, weryfikacja i optymalizacja pozycjonowania produktów na portalach aukcyjnych: allegro, ebay itp.

- współtworzenie treści i redagowanie stron www,

- przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych,

Wymagania:

- podstawowa znajomość narzędzi i technik promocyjnych oraz marketingowych,

- umiejętność posługiwania się programem Office (Excell, Word),

- umiejętność pracy w grupie,

- posiadanie statusu studenta,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jak również znajomość

j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Poszukujemy osoby:

- dyspozycyjnej w wymiarze co najmniej 1/2 etatu,

- energicznej i komunikatywnej z entuzjazmem podejmującej nowe wyzwania,

- dobrze zorganizowanej i efektywnie zarządzającej czasem pracy,

Oferujemy:

- przeszkolenie z zakresu analizy i pozycjonowania produktów w sieci Internet,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- zaufanie i przyjazną atmosferę pracy,

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów,

- atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Baltrade R. Czesnowski, B. Czesnowska sp.j. z siedzibą w Gdańsku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie