Asystent ds. Marketingu Internetowego

Verseo sp. z o.o. sp.k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wraz z rozwojem firmy powiększamy dział handlowo-specjalistyczny.

OPIS STANOWISKA:
- pozyskiwanie nowych klientów (AdWords, SEO)
- nadzór i opieka nad kampaniami Google AdWords
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami
- podstawowa analiza wyników kampanii przy wykorzystaniu Google Analytics
- nadzór projektów związanych z marketingiem internetowym
- w dłuższym okresie pracy zmiana nastawienia stanowiska z handlowego na
specjalistyczne

WYMAGANIA:
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- otwartość na dynamiczne zmiany i przyswajanie wiedzy
- bardzo dobra obsługa MS Office zwłaszcza MS Excel, PowerPoint
- wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista i efektywna organizacja pracy
- mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym
(Google AdWords, Google Analytics, e-commerce, pozycjonowanie witryn, kreacja
stron)
- mile widziana znajomość kreacji graficznej
- mile widziana znajomość podstaw kodu HTML

OFERUJEMY:
- pełne przeszkolenie w zakresie obsługi Google AdWords i Google Analytics
- stałe wsparcie i pomoc ze strony doświadczonych fachowców
- dodatkowe zewnętrzne szkolenia Google związane z marketingiem internetowym
- możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
- pracę w młodym zespole w jednej z najlepiej rozwijających się agencji SEM w
Polsce
- zarobki adekwatne do poziomu wiedzy i doświadczenia
- niezbędne narzędzia (telefon, laptop itd.)
- jasną ścieżkę rozwoju i kariery

Podstawa + rozbudowany system prowizyjny.
Zarobki 2000 – 10 000 zł (uzależnione od wyników)
Okres próbny (3msc) – umowa o dzieło
Praca w biurze (Plewiska k. Poznania) – od poniedziałku do piątku

Prezentacja firmy

Verseo.pl <br/>Strategiczny Partner Google w Europie Centralnej i Wschod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż