Opis stanowiska pracy

Cel istnienia stanowiska:

Zapewnienie terminowych dostaw komponentów potrzebnych do produkcji i wysyłek do klienta

Odpowiedzialność i obowiązki:

• zamawianie komponentów potrzebnych do produkcji
• koordynowanie wysyłek do klienta
• współpraca z agencjami celnymi przy obrocie międzynarodowym
• zatwierdzanie dokumentów księgowych
• zarządzanie opakowaniami
• wypełnianie deklaracji INTRASTAT

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka
niemieckiego
• Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne
• Minimum 1 rok doświadczenia w logistyce
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy w warunkach stresu
• Systematyczność i dokładność
• Znajomość SAP - będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

PLASTIC OMNIUM Auto Inergy Poland Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka