Asystent ds. księgowości

Willdo Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Willdo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta ds. księgowości do oddziału we Wrocławiu Iwinach.

Oferujemy:
• umowę o pracę
• pełny etat
• możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie
• możliwość awansu

Obowiązki:
• formalno – rachunkowa kontrola dokumentów
• ewidencja dokumentów kosztowych
• wystawianie faktur sprzedażowych
• kontrola rozrachunków z klientami i dostawcami
• dysponowanie i rozliczenie kasy
• rozliczanie podróży służbowych, kilometrówki
• sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel.
• współpraca z biurem rachunkowo – kadrowym
• wsparcie w bieżących pracach biurowych.

Oferty CV proszę wysyłać w języku angielskim wraz ze zdjęciem.

Wymagania

• mile widziane wykształcenie ekonomiczne

• biegła znajomość języka angielskiego

• znajomość programów Excel i Power Point

• prawo jazdy kat. B

• mile widziana znajomość zagadnień z dziedziny HR

Prezentacja firmy

Firma Willdo Sp. z o.o. zajmuje się serwisem podzespołów elektronicznych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 m-ce
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 336PLN - 2 480PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek dojazdowy 215,22 zł brutto
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta