Opis stanowiska pracy

Dla firmy KCR S.A. poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystenta  ds. Księgowości (Warszawa)

Zakres prac:

• wykonywanie prac zleconych w ramach funkcjonowania działu księgowego.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie ekonomiczne lub w trakcie studiów ekonomicznych (warunek konieczny),

• znajomość obsługi komputera, w szczególności programów MS Word, MS Excel (warunek konieczny),

• angielski - znajomość na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie - warunek konieczny),

• zdolność pracy pod presją czasu,

• umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość zasad rachunkowości,

• znajomość elementów prawa podatkowego,

• dobra organizacja pracy,

• umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy.

Prezentacja firmy

KCR PLACEMENT Sp. z o.o. - firma z doświadczeniem na rynku badań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
07/2016 do 07/2017
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa