Asystent ds. księgowości - studenci

A.M.D. Firma Audytorsko-Rachunkowa Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

AMD Biuro podatkowo-audytorskie Sp. zo.o. poszukuje

 STUDENTĘ/STUDENTA na stanowisko:

ASYSTENT ds. księgowości

Lokalizacja : Warszawa Praga Południe

Zadania:

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych KPiR
  • Rozliczanie podatków klientów biura
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentów

Wymagania

Wymagania:

  • Status studenta studiów kierunkowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu rozliczeń ZUS i PIT
  • Wiedza z zakresu rachunkowości firm i zasad księgowania na poziomie podstawowym
  • Praktyki lub doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i systematyczności
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Pracę z doświadczonymi specjalistami
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie 1200-1600 PLN netto

Prezentacja firmy

Biuro audytorsko-rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa