Asystent ds. księgowości i raportowania z językiem francuskim i angielskim

Work Service Express.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  •  Rozliczane delegacji pracowniczych
  •  Kontakt z pracownikami, wyjaśnianie wątpliwości dotyczących rachunków
  •  Wsparcie zespołu
  •  Dbanie o poprawny obieg dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min B2)
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
  • Chęć stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy:

  • Ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym zespole
  • Pakiet benefitów (Multisport, LUXMED)
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
  • Zatrudnienie na pełen etat
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.