Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe z obszaru inżynierii produkcji),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Zadania:

  • Pomoc i wsparcie w zakresie:
  • przeprowadzania inwentaryzacji wewnętrznej i kontroli stanów magazynowych produkcji w toku,
  • przygotowania raportów produkcyjnych (dziennych, tygodniowych, miesięcznych),
  • prowadzenia ewidencji wejścia/wyjścia dla surowca i produkcji w toku,
  • kontroli zapotrzebowania i stanów magazynowych detali w kooperacji,
  • zbierania danych do przygotowania analizy przyczyn awarii maszyn i opracowania działań zaradczych,
  • porównywania realizacji wykonania produkcji z planem produkcyjnym,
  • zbierania danych do analizy dziennej produkcji wadliwej i opracowanie działań zaradczych,
  • wprowadzania danych i nadzór nad ich prawidłowością.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowa o pracę
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych zgodnie z potrzebami,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa.
  • bezpłatne ubezpieczenie

Prezentacja firmy

YS Poland Autoparts Sp. z o. o. firma produkcyjna specjalizująca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis