Asystent ds. Kontroli Kontraktu (m/k)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Idealny kandydat posiada doświadczenie w obszarze: analiza odchyleń, raportowanie, kontroling, zarządzanie procesem finansowo-księgowym.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowej, pracującej w obszarze B2B, która jest liderem w swoim sektorze, PILNIE poszukujemy dynamicznej, zorientowanej na rozwój i pracowitej osoby na stanowisko Asystenta ds. Kontroli Kontraktu (M/K).

Pracując w kilkuosobowym zespole, kandydat będzie odpowiedzialny za pełną kontrolę i analizowanie zdarzeń gospodarczych w ramach kontraktu z Klientem.

Osoba będzie bezpośrednio współpracować z wieloma działami w spółce. Idealny kandydat posiada minimum roczne doświadczenie w analizie finansowej lub kontrolingu, jest osobą wyróżniającą się inicjatywą oraz posiada dużą świadomość biznesową.

Opis stanowiska

  • Raportowanie finansowe do centrali w Warszawie, prognozowanie i budżetowanie w ramach obsługiwanego kontraktu,
  • Analiza odchyleń do budżetu i prognoz,
  • Kontrola przychodów i kosztów,
  • Zarządzanie rezerwami na koszty/przychody,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i prawnych,
  • Współpraca z działem księgowości,
  • Odpowiedzialność za proces OTC,
  • Wsparcie Key Account Managera w zarządzaniu kontraktem,
  • Udział w procesie zarządzania ryzykiem,

Profil kandydata

  • Min. rok doświadczenia w obszarze księgowości lub analizy finansowej,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub pokrewne),
  • Znajomość pojęć i procesów księgowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( poziom biznesowy),
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i inicjatywa,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym,
  • Ciekawą pracę w zagranym zespole,
  • Pakiet benefitów obejmujący prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel