Asystent ds. Komunikacji

Workforce Logiq

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich, posiadającym biura w Europie oraz USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników etatowych i kontraktowych nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos zatrudnia ponad 70 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje aż 200 klientów w 16 krajach.

W Polsce ZeroChaos jest obecne od 2010 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Na liście naszych Klientów figuruje wiele wiodących na rynku firm i organizacji z takich sektorów jak: IT, telekomunikacja, finanse, bankowość, ubezpieczenia etc.

Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji stałych oraz świadczymy usługi leasingu pracowniczego. Poszukujemy zarówno specjalistów IT, jak i pracowników szczebla wyższego. Aktualnie dla naszego klienta z branży IT poszukujemy osób na stanowisko Asystentki/Asystenta ds. Komunikacji.

Osoba zatrudniona będzie pełniła funkcję Asystenta ds. Komunikacji w realizowanym obecnie programie strategicznym Klienta

  • Do zadań będzie należało wspieranie różnych realizowanych projektów przez biuro projektowe w zakresie komunikacji
  • Wsparcie przy tworzeniu i realizacji planu komunikacji działu
  • Udział w opracowywaniu informacji dotyczących projektu i programu, biuletynów, newsletterów oraz komunikacji SharePoint i intranet

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży IT na stanowisku Asystenta ds Komunikacji lub pokrewnym
  • Znajomość narzędzi wspierających działania marketingowe i sprawną komunikacje
  • Realizacja projektów z marketingu zintegrowanego
  • Samodzielność i elastyczność – umiejętność pracy z większą liczbą zadań
  • Gotowość na nowe wyzwania, umiejętność szybkiej nauki
  • Bardzo dobra zanjomość pakietu MS Office
  • Znajomość SharePoint
  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (warunek konieczny)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Analityka