Asystent ds. handlowo – technicznych

Tubes International sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
  • wizyty handlowe u klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • praca przy komputerze (sporządzanie ofert handlowych, przygotowywanie raportów sprzedażowych)
  • prace warsztatowe i magazynowe
  • współpraca z innymi oddziałami oraz centralą w Poznaniu

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy doradcy technicznego
  • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność budowania pozytywnych i stałych relacji z klientami
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość obsługi programu IFS/SAP

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • trzymiesięczne szkolenie wstępne w Poznaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Prezentacja firmy

Tubes International jest firmą handlowo-produkcyjną dostarczającą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi