Asystent ds. Floty

MTC

BRZEG DOLNY, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:
- zarządzanie flotą pojazdów ciężarowych
- współpracę z zewnętrznymi partnerami
- analizę kosztów, negocjację umów,
- monitorowanie dotychczasowych kontraktów, pilnowanie terminów (przeglądu, ubezpieczenia, wynajmu, naprawy)
- wsparcie dla klientów firmy, pomoc w przypadku awarii, napraw, zdarzeń drogowych,

Zapewniamy:
- wdrożenie w zakres obowiązków i specyfikę stanowiska,
- dobrą atmosferę pracy,
- stałe zatrudnienie , 80% pracowników firmy pracuje w niej ponad 6 lat
- otwartość na inicjatywy i usprawnienia w istniejących procedurach.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:
- doświadczenie w zarządzaniu flotą
- dobrą znajomość Excel,
- komunikatywną znajomość języka angielskiego,
- umiejętności negocjacyjne i analityczne,
- zdolność do przekazywania wiedzy,
- chęć niesienia pomocy, cierpliwość,
- asertywność i kultura osobista.

Prezentacja firmy

<br/> <br/>Firma MTC na rynku europejskim istnieje już od 1996 r. W Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców