Asystent ds. aktualizacji i rozbudowy bazy danych

Langas Group

00-594 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

• Wprowadzanie, analizowanie oraz aktualizacja danych w systemie CRM

• Telefoniczna weryfikacja i rozbudowa bazy danych w celu wsparcia działań sprzedażowych i email marketingowych

• Rejestrowanie i aktualizacja formularzy zgłoszeniowych

• Zapewnienie spójności oraz wysokiej jakości danych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• znajomości pakietu MS Office, w szczególności: Excel, Word, Outlook

• szybkiego i dokładnego pisania na klawiaturze

• umiejętności sprawnego i szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie

• łatwości w nawiązywaniu dobrych relacji ze współpracownikami

• dokładności, cierpliwości i systematyczność

• umiejętności samodzielnej organizacji pracy

• aktualnego statusu studenta (preferowane studia zaoczne i wieczorowe )

• doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• przyjazną i dobrą atmosferę w pracy

• poznanie mechanizmów działania platform: CRM, SARE i SALESmanago

• możliwość uczestniczenia w szkoleniach kompetencyjnych oraz rozwojowych

perspektywę dalszego rozwoju ścieżki kariery

• perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny podjęciem pracy w Langas Group prześlij swoje CV z dopiskiem "Baza Danych".Prosimy również o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Najprostszą drogą do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest otaczanie się l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa