Asystent ds. Administracyjnych

OTTO Work Force

Koluszki, łódzkie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koluszki

W związku z ciągłym rozwojem działalności naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży automotive – OTTO Work Force poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: SL/AAD/05/17

Miejsce pracy: Koluszki, woj. łódzkie

Zakres obowiązków:

• obsługa recepcji firmy

• organizacja i obsługa spotkań biznesowych, zebrań, konferencji (w tym m.in. przygotowanie sali konferencyjnych, zapewnienie niezbędnego wyposażenia, organizacja cateringu)

• organizacja wizyt gości zagranicznych

• sporządzanie ewidencji i raportów na potrzeby przełożonego

• koordynacja przepływu informacji i dokumentów (z uwzględnieniem faktur)

• nadzór nad prawidłowym obiegiem przesyłek kurierskich

• obsługa korespondencji firmowej

• koordynowanie zaopatrzenia biura w materiały spożywcze i biurowe (wystawianie zamówień w systemie firmowym oraz prowadzenie magazynku biura)

• zarządzanie kartami identyfikacyjnymi w firmie (programowanie, przydzielanie dostępu)

• wyposażanie nowo przyjętych pracowników w kluczyki do szafek, karty identyfikacyjne itp.

• dbanie o czystość biura

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta i organizacją spotkań biznesowych

• bardzo wysokiego poziomu organizacji pracy, określania priorytetów

• umiejętności rozwiązywania problemów

• samodzielności w działaniu

• wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

• wysokiej kultury osobistej

• znajomości pakietu MS Office

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym

• mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

• możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.