Asystent ds. Administracyjnych

KPMG Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

KPMG is a global network of professional services firms providing Audit, Tax and Advisory services. We operate in 155 countries and have 174,000 people working in member firms around the world. The independent member firms of the KPMG network are affiliated with KPMG International Cooperative ("KPMG International"), a Swiss entity. Each KPMG firm is a legally distinct and separate entity and describes itself as such.

KPMG in Poland was established in 1990. We employ more than 1,300 people in Warsaw, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice and Łódź.

Do biura KPMG w Gdańsku poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze sekretariatu działu (łączenie rozmów telefonicznych, korespondencja z klientami, opieka nad gośćmi firmy, organizacja spotkań, wyjazdów, itp.),
  • wsparcie administracyjne zespołu (edycja raportów, redakcja dokumentów, przygotowywanie umów, archiwizowanie dokumentów, obsługa systemu CRM, wystawianie faktur, obsługa planningu),
  • nadzór nad korespondencja przychodzącą i wychodzącą,
  • kontakt z kurierami,
  • zamawianie artykułów biurowych,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej obsługi aplikacji Microsoft Office 2007(Word, Excel, PowerPoint),
  • wykształcenia wyższego (min. licencjat),
  • samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych,
  • obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.