Asystent ds. administracyjno-księgowych

BALANS POLAND Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Administracja biurowa

Obowiązki:

- Samodzielna organizacja i realizacja pracy biurowej,
- Fakturowanie i rozliczenia towaru,
- Kontrola dokumentacji i współpraca z księgowością,
- Przygotowywanie zestawień i analiz,
- Biurowe i organizacyjne wsparcie sprzedaży,
- Utrzymywanie i koordynacja kontaktów z firmami wspierającymi – księgowość zewnętrzna, kancelaria prawna, bank, firmy logistyczne oraz z klientami,
- Bieżąca kontrola rozliczeń,
- Zadania administracyjne związane z rozliczeniami przedstawicieli handlowych.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + premię po okresie próbnym,
- Możliwość podwyższenia wynagrodzenia po okresie próbnym.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- 2-4 letnie doświadczenie w pracy w zakresie księgowości lub zadań administracyjno – biurowych w firmie prywatnej,
- Sumienność i samodzielność,
- Dokładność wykonywanych obowiązków i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- Dyspozycyjność – ruchomy czas pracy.