Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • dobra samoorganizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • sprawne funkcjonowanie sekretariatu
  • obsługę poczty elektronicznej
  • odbieranie i wysyłanie poczty – w tym nadzór na dystrybucją wewnętrzną poczty
  • przyjmowanie i wysyłanie przesyłek kurierskich
  • obsługę gości wizytujących firmę
  • realizację zamówień na artykuły biurowe spożywcze i sanitarne oraz współpraca z firmami zaopatrzeniowymi i serwisami w tym zakresie.
  • Opiekę nad samochodami służbowymi w zakresie przeglądów, napraw, ubezpieczeń.
  • Obsługę wagi samochodowej

OFERUJEMY:

  • dobre warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju osobistego
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Prezentacja firmy

Poland Smelting Technologies POLST - firma produkcyjna o ugruntow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta