Asystent - Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych

Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku doradcy będzie odpowiedzialna za obsługę klienta biznesowego. Do jej zadań będzie należeć m.in.: przygotowywanie ofert nieruchomości komercyjnych, identyfikacja potencjalnych klientów, przedstawianie wybranych przez klienta lokalizacji, negocjacje umów najmu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość środowiska biurowego PC, pakietu Office
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra prezencja, schludność
  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność odpowiedzialność
  • doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży będzie dodatkowym atutem

My zaoferujemy Ci:

  • szkolenie
  • podstawę wynagrodzenia (zlecenie) + prowizję
  • stanowisko pracy obejmujące: telefon komórkowy, komputer
  • docelowe stanowisko jako samodzielny doradca
  • zdobycie nowych doświadczeń zawodowych
  • pracę w sympatycznym, młodym zespole

Prezentacja firmy

Od ponad 20 lat jesteśmy czołową polską firmą zajmującą się dorad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena