Asystent do działu finansowego z jęz. angielskim

Adore Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób ze znajomością języka angielskiego do działu finansowego. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Nr referencyjny:

AF/05/2015

Lokalizacja:

Kraków

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur kierowanych do klientów
  • Działanie według procedur i bieżące kompletowanie dokumentów
  • Identyfikowanie obszarów do poprawy
  • Aktualizowanie wiedzy o produktach i usługach oferowanych przez klienta
  • Utrzymywanie satysfakcji klienta poprzez rozwiązywanie ich problemów
  • Podejmowanie dodatkowych zadań delegowanych przez Team Leadera

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w dziale finansowym
  • Wykształcenie minimum licencjackie
  • Analityczne myślenie
  • Dokładność, skrupulatność
  • Mile widziani studenci ostatniego roku

Oferujemy:

  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowę o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie

Nr licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse