Opis stanowiska pracy

Stanowisko Pracy: Asystent Brokera Ubezpieczeniowego
Nazwa pionu organizacyjnego: Pion Sprzedaży/Pion Administracji
Przełożony: Broker Ubezpieczeniowy
Obowiązki pracownika:
- Przygotowywanie dokumentów i danych do zapytań ofertowych
- Kontakt z ubezpieczycielami w związku z pozyskiwaniem ofert
- Sporządzanie analiz ofert oraz statystyk dot. klientów
- Czynności związane z bieżącą obsługa kontraktów- sporządzanie dodatkowych dokumentów, zgłaszanie szkód, rejestrowanie nowych osób, przygotowywanie zestawień i analiz itp.
- Czynności administracyjne: poczta, bank, fakturowanie, kontakt z księgowym
- Realizowanie powierzonych projektów ubezpieczeniowych

Wymagania:
- Wykształcenie: min. średnie
- Znajomość komputera i środowiska office
- Prawo jazdy kat. B
- Umiejętność pracy w grupie i skutecznego realizowania powierzonych zadań
- Znajomość j.angielskiego min. na poziomie podstawowym

Stanowisko będzie dawało możliwość awansu w przyszłości na stanowisko brokera ubezpieczeniowego.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dla biznesu.<br/>Nasza histo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Możliwe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia