In Temporis Polska Sp. z o.o.

Asystent Biura

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie biura oraz wsparcie administracyjne kierownictwa i nadzór realizowanych projektów.

Zakres obowiązków:

•prowadzenie biura spółki,

•sporządzanie, koordynacja i archiwizacja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,

•umawianie i kontrolowanie spotkań zgodnie z kalendarzem,

•prowadzenie spraw administracyjnych,

•współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie koordynowanego obszaru zadań,

•organizacja spotkań i wyjazdów biznesowych, rezerwacja biletów,

•koordynacja przepływu informacji,

•dbanie o zaopatrzenie biura oraz kontakty z dostawcami i Klientami firmy,

•raportowanie w zakresie określonym przez przełożonego,

•współpraca i kontakty między biurem, centralą i innymi oddziałami firmy.

Wymagania:

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

•umiejętność doskonałej organizacji pracy własnej oraz przełożonego,

•doskonała komunikacja i łatwość nawiązywania kontaktów z osobami na różnych szczeblach zarządzania,

•wysoka kultura osobista oraz wysokie standardy w zakresie obsługi klienta wewnętrznego,

•umiejętność pracy pod presją czasu, szybkie reagowanie na zaistniałe sytuacje,

•operatywność, duża samodzielność w działaniu,

•terminowość i dbałość o szczegóły,

•lojalność, dyskrecja, etyka zawodowa,

•wykształcenie wyższe,

•znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,

•bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • pakiet socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.