Opis stanowiska pracy

• wykonywanie prac administracyjnych

• ścisła współpraca z zewnętrzną księgowością,

• koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji pomiędzy Zarządem, Księgowością i Zespołem

• wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych

• obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej; archiwizowanie dokumentów

• wsparcie pracy i działań firmy, kontakt i współpraca z pracownikami firmy

• przygotowywanie raportów

• obsługa firmowej poczty e-mail

• wsparcie organizacyjne Zarządu

Wymagania

• wykształcenie wyższe

• dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność wykonywanych zadań, wysoka kultura osobista

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

• umiejętność analitycznego myślenia

• znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

· znajomość programu Sage Symfonia ERP Handel

Oferujemy:

· pracę w młodym zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie;

· niezbędne narzędzia pracy;

· w pełni wyposażone stanowisko pracy

Prezentacja firmy

Południowy Park Recyklingu Sp. z o.o. obsługuje grupę zakładów r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa