Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa

REDDO Translations to wewnętrzny zespół tłumaczy, weryfikatorów i korektorów, istniejący od 2012 roku. Oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego na polski oraz z polskiego na angielski, jak również tłumaczenia uwierzytelnione. Specjalizujemy się w zagadnieniach z zakresu medycyny, prawa, techniki i komunikacji korporacyjnej. Nasza codzienna praca wynika z wielu lat doświadczeń członków zespołu, którzy łączą staranne wykształcenie, wiedzę merytoryczną i kompetencje techniczne z kreatywnym podejściem do tekstu – znamy się na tłumaczeniach.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent biura

Możemy Ci zaoferować:

 1) Elastyczne godziny pracy (6-8 h dziennie)

 2) Stabilną pracę i określoną ścieżkę awansu

 3) Po 3-miesięcznym okresie próbnym: dofinansowanie do karty sportowej albo opieki zdrowotnej

Wymagania

Do wykonywania codziennych zadań na tym stanowisku niezbędne są:

1) Bardzo dobra znajomość MS Word, podstawowa znajomość MS Excel. Znajomość narzędzi Google Docs będzie dodatkowym atutem

2) Komunikatywna znajomość języka angielskiego (czytanie/pisanie)

3) Biegła umiejętność obsługi komputera PC, środowiska Windows i Internetu

4) Dokładność

5) Samodzielność

6) Umiejętność określania priorytetów i organizacji własnej pracy

Mile widziana:

znajomość programów CAT

Prezentacja firmy

REDDO Translations to wewnętrzny zespół tłumaczy, weryfikatorów i korekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Benefit/opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa