Asystent Biura w Poznaniu

GP People Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa telefoniczna recepcji
  • bieżąca obsługa interesantów
  • zarządzanie korespondencją i przesyłkami przychodzącymi oraz wychodzącymi
  • prace administracyjno-biurowe m.in.:  archiwizacja i segregacja dokumentów, uzupełnianie danych, opisywanie dokumentów
  • wsparcie bieżących projektów rekrutacyjnych m.in.: aktualizowanie bazy danych kandydatów przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, udział w rozmowach rekrutacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • mile widziane zainteresowanie tematyką HR
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
    otwartość i komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • motywacja oraz chęć do rozwoju swoich kompetencji
  • zaangażowanie, dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie a podstawie umowy w o pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • pomoc i wsparcie pracowników z zespołu oraz pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia doświadczenia i zapoznania się ze specyfiką pracy Agencji Pracy
  • unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną, w której człowiek i biznes są tak samo ważne