Asystent Biura Obsługi Klienta Działu Przegród

Winterwarm Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Winterwarm Polska Sp.z o.o. polsko-holenderska spółka handlowo–usługowa działająca w branży budowlanej o specjalności grzewczo–wentylacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko Asystent Biura Obsługi Klienta Działu Przegród

Ogólny zakres obowiązków dla kandydata:
- przygotowanie ofert i dokumentacji technicznych dla przedstawicieli handlowych
- biurowe wspomaganie pracy handlowców
- przygotowanie ofert dla klientów detalicznych
- utrzymywanie kontaktów z klientami detalicznymi
- wspomaganie kontroli i prowadzenia transakcji
- pomoc w pracach kierownika Biura Obsługi Klienta
- prowadzenie akcji tele-marketingowych

Oferujemy stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli do aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne lub ekonomiczne
- umiejętność pracy w zespole poparta praktyką
- samodzielność w organizacji pracy
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- dobra opinia od poprzednich pracodawców lub uczelni
- analityczne myślenie
- praktyka na podobnym stanowisku - znajomość produktów z zakresu przegród budowlanych (drzwi, bramy, napędy)

Prezentacja firmy

Winterwarm Polska jest krajowym przedstawicielem holenderskiej grupy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie