Asystent / Asystentka

Histfenc

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Mała firma sprzedająca swoje wyroby dla pasjonatów szermierki historycznej z całego świata, poszukuje osoby na stanowisko asystenta/asystentki biura. Jeżeli jesteś osobą która nie boi się wyzwań i ciężkiej pracy, a praca asystenta jest dla Ciebie pracą jakiej szukasz, a nie tymczasowym rozwiązaniem to zapraszamy do aplikowania do pracy w naszej firmie.

Obowiązki i zadania:

  • Pomoc w codziennej obsłudze biura

  • Przygotowywanie list obecności pracowników

  • Przygotowywanie pism i prostych kalkulacji na komputerze

  • Przygotowywanie i dostarczanie dokumentów do biura rachunkowego

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Segregacja i archiwizowanie dokumentów

  • Zaopatrzenie biura

  • Wsparcie w nowych projektach

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych

Oferta:

  • Praca na umowę o pracę w małej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Możliwość zatrudnienia 1/2 lub cały etat,

  • Przyjazna atmosfera pracy,

Wymagania

  • Biegła obsługa pakietów biurowych
  • Biegłość w pisaniu na klawiaturze
  • Znajomości zasad pisania korespondencji
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B oraz posiadanie własnego auta
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wyszukiwania informacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wielozadaniowość
  • Uczciwość i dyskrecja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i <br/>sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat