Asystent/ Asystentka zarządu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. AZA/076/NKA

Zadania:

  • Efektywna organizacja i wsparcie pracy Zarządu
  • Administrowanie kalendarzem i organizacją spotkań, zebrań oraz podróży służbowych Zarządu firmy
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi i biurami firmy na całym świecie
  • Wspieranie i uczestniczenie w konferencjach oraz specjalistycznych spotkaniach terenowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy
  • Duża samodzielność podczas realizacji zadań
  • Zdobywanie doświadczenia w różnych obszarach firmy

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w środowiskach biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki humanistyczne)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials