Asystent / Asystentka z biegłym językiem francuskim

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- tłumaczenia ustne oraz pisemne na potrzeby firmy
- kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
- redagowanie dokumentów oraz korespondencji w języku francuskim
- wprowadzanie danych do systemu

WYMAGANIA:
- biegła znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność
- asertywność i umiejętności pracy pod presją czasu
MILE WIDZIANE:
- język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym
- znajomość branży transportowej

OFERUJEMY:
- atrakcyjny system wynagrodzenia podstawa + prowizje + premie uznaniowe
- możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie transportowej
- profesjonalne wdrożenie do pracy
- niezbędne narzędzia pracy
- udział w programie multisport, integracjach firmy oraz szkoleniach
- pracę w młodym dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze