Asystent/Asystentka w Dziale Personalnym

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Udział przy organizacji i prowadzeniu szkoleń
  • Udział w rozmowach rozwojowych
  • Wsparcie przy organizowaniu akcji firmowych ( kampanie informacyjne, spotkania integracyjne)
  • Nadzór nad schematami organizacyjnymi
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych
  • Administracja dokumentów związanych z czasem pracy pracowników
  • Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników
  • Wsparcie w procesie rekrutacji oraz ocen okresowych
  • Bieżące wsparcie Działu Personalnego

Wymagania:

  • Status studenta (studia niestacjonarne, kierunek: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Public Relations, Komunikacja, Psychologia, Socjologia, Prawo lub pokrewne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w Dziale Personalnym mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia