Asystent / asystentka - tłumacz tekstów i korespondencji

Websynergia s.c.

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Spółka Internetowa nawiąże współpracę ze studentami z bardzo dobrą znajomością w mowie i piśmie języka niemieckiego. Mile widziana dobra znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego.

Praca biurowa, stacjonarna w Piotrkowie Trybunalskim.

Elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Oferujemy pracę w zgranym zespole, umożliwijącą rozwój umiejętności językowych w związku ze stałą korespondencją z niemieckojęzycznymi bądź anglojęzycznymi klientami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy twórcami projektów internetowych, które wdrażamy w życie od pom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż