Asystent/ Asystentka Managera

Work Service S.A.

Legnica, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja bieżącej pracy sekretariatu oraz organizacja spotkań biznesowych
  • Prowadzenie korespondencji telefonicznej i przez e-mail w języku niemieckim lub angielskim
  • Sporządzanie notatek służbowych ze spotkań, tworzenie prezentacji, przygotowywanie raportów
  • Weryfikacja poprawności i rozliczenie faktur w systemie
  • Planowanie i składanie zamówień w zakresie materiałów biurowych

Czego oczekujemy?

  • Znajomości języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie umożliwiajacym swoboną komunikację (B2/C1)
  • Doświadczenia na stanowisku w branży administracyjno-biurowej
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę tymczasową
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.