Asystent / Asystentka - Koordynowanie pracy biura

Bolgart

Wrocław, 50-527, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się marketingiem internetowym poszukuje do pracy Asystenta / Asystentki w biurze we Wrocławiu przy ul. Dawida 26.

Wymagania

-doskonała organizacja czasu oraz pracy
-terminowość, punktualność i sumienność
-umiejętność sprawnego zarządzania projektami
-bardzo dobra znajomość pakietu office i programów biurowych
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (mile widziani studenci zaoczni)

Oferujemy pracę w miłej atmosferze w sympatycznym i młodym zespole.

Prezentacja firmy

Online Marketing, SEO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa