Asystent/Asystentka Kierownika Szwalni

Micro System

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W branży tekstylnej nasza marka jest wiodącym producentem profesjonalnych akcesoriów do sprzątania. Oferujemy ciekawe warunki i perspektywy stałej pracy w przyjaznym środowisku naszego przedsiębiorstwa.

Aby wzmocnić nasz zespół produkcyjny poszukujemy energicznego/-j kandydata/-tki w pełnym wymiarze godzin na stanowisko:

Osoba wspierająca dział szwalni/produkcji

Zakres odpowiedzialności:

  • Zarządzanie zespołem kilkunastu osób;
  • Pomoc w planowaniu i nadzorze nad wykonywaniem założeń produkcyjnych pod względem bezpieczeństwa pracy, jakości, ilości oraz efektywności kosztowej;
  • Maksymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej poprzez właściwy nadzór nad pracownikami i parkiem maszynowym;
  • Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych;

Wymagania:

  • Wykształcenie i doświadczenie kierunkowe mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Umiejętność organizacji pracy;
  • Odpowiedzialność w działaniu
  • Posiadanie pewnego rodzaju kreatywności dla realizowania potrzeb klientów w przypadku wdrażania nowych produktów

Oferujemy:

  • Ciekawą, stawiającą wyzwania pracę w firmie produkcyjnej o światowej renomie.
  • Pracę w zaangażowanym zespole.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji. CV i list motywacyjny z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych .

Prezentacja firmy

Wszystkie produkty Duotex™ wytwarzamy w naszej fabryce na terenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Administracja biurowa