Asystent/Asystentka Działu Handlowego

Mart's

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Asystenta/Asystentki Działu Handlowego
Chcesz uczestniczyć w projektach realizowanych
 dla międzynarodowych marek i firm? Dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy
 - pracę na pełny etat
 - przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole

ZADANIA
 - wsparcie Działu Handlowego w realizowaniu bieżących zadań
 - przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz rynku
 - przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i korespondencji
 - przygotowywanie indywidualnej oferty dla Klientów
 - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

 - znajomość języka angielskiego
 - prawo jazdy
 - zdolności organizacyjne
 - zaangażowanie w pełnione obowiązki
 - umiejętność pracy w zespole
 - kreatywność, optymizm i poczucie humoru

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku w produkcji ekologicznych tore... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat